Відлуння Гіндукушу
Новости
Дата Заголовок новости
16/11/2010 Новый дизайн сайта

Головна

Головна

ІДЕЯ ГАРМОНІЇ

Українська національна Ідея

 

"Моя родина - Україна: досконало розвинена громадою життєдайної духовності держава, колиска сучасної цивілізації та джерело Натхнення людства на шляху до Гармонії Всесвіту"

 

 

 

ПРОГРАМА ВТІЛЕННЯ

УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ 

 

 

УКРАЇНА ВАША МАТИ!

ЗУПИНІТЬ АНТИХРИСТОВУ ІМПЕРІЮ!

 

UKRAINE IS YOUR MOTHER! STOP ANTI-CHRIST EMPIRE! 

 

Стисле обгрунтування для Форуму творчої та наукової інтелігенції

 

Ігор Моісєєнко: «НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ МАЄ

СЛУЖИТИ НАРОДОВІ УКРАЇНИ ВІКАМИ»

22-го серпня 2016р, принагідно до 25-ї річниці Незалежності України,

Ігор Моісєєнко проголосив одним реченням –  вперше за трьохсотлітню історію пошуків  її формулювання –  Українську національну Ідею як основу буття  українців

 

НЕ СТРЕЛЯЙТЕ!

Остановитесь! Одна капля крови с ваших штыков в степях Киевской Руси, Святой Земле – Прародине Человеческой Цивилизации, и вашим Душам гореть в адском пламени тысячелетия!

 

Комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування

 

 ЗУПИНИТИ КАТАСТРОФУ…

Наближається час, коли кожному з нас доведеться відповідати на питання: «Що ти, Натхненник Божий, зробив заради врятування спраглих душ від хаосу бездуховності?»

ШЛЯХ ІЗ АРМАГЕДДОНУ

…враховуючи глобальний розвиток земної цивілізації, Сили Небесні відкривають своїм провідникам на Землі конкретні заходи, які мають послужити порятунку цивілізації. За Промислом Творця людство ще має шанс зробити наступні три кроки від прірви…

ШЛЯХ ДІАМАНТОВИЙ

...ми повинні виділити моральні та духовні еталони, на які маємо орієнтуватися у своїй діяльності... Яскравість кожної з граней цього кристала відбиває рівень досконалості властивостей людської Душі...

 “Аісти” сильніші за смерть

...в чому полягає головний задум Творця, який надихав своїх «Аістів» – трьох письменників-лауреатів і Поета-Героя?

КРАЙНЬОХАТЧЕНКАМ

...Нівроку, залишаться каліки дурнуваті.
Чи то не їм будують нові катівні й каземати?
Чи ви с…сліпі??!

ДЕ ТИ, АДАМЕ?

The Path out of Armageddon

Why nowadays, taking the global development of the world civilization into consideration, heavenly virtues open the particular measures for the salvation of our civilization to their followers on Earth…

 

 

Сектор обстрілу - "Аісти"

 

Роман – лауреат літературно-мистецької премії імені Богдана Хмельницького 2010-го року, як найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури і мистецтва.

 Лауреат державної програми соціально-значущих видань «Українська книга – 2010»
Сторінки роману стікають гіркотою палаючого металу і обпікають розпачем згарища. Цей шедевр сучасної військової прози покликаний привернути увагу людства до його найболючішого виклику: „Суспільство, кращі сини якого полягають жертвами „Молоху війни”, приречене опинитись на тому ж вівтарі”.

 

Відлуння Гіндукушу:


Воля,
Мов криця,
Гартована і льодом і вогнем
І в кожному ковтку повітря
Ятрить отрути гіркота.
Твоя долоня кров’ю
Повна вщерть
Побиті батогами ребра.
Піском розжареним
Зіниці спека рве.
«Звершилось!»…

Збірка перекладів поезій Ігоря Моісєєнка «Відлуння Гіндукушу», виконаних поетесою надзвичайної духовності Тетяною Майданович

  

 

«Споконвіку було слово»:  

Серія гостросоціальних публікацій автора – спецкора кількох всеукраїнських видань.

 

 

 

 

«Хочеш миру – кинь зброю»:       

         
Фото- та кіноматеріали надані співратниками, які поділяють ставлення автора до священного ідола «військового патріотизму» всіх непереможних та легендарних армій світу.    

   

 

Кінодраматургія

  
Кіносценарій «Сектор обстрілу – «Аісти» фахівці в галузі кіноіндустрії визнають комерційно перспективним і кращим за все, що було на екрані про війну в Афганістані. Але проект, незважаючи на доручення Президента України, залишається нереалізованим і чекає на свого інвестора. В розділі представлені заявка та синопсис (скорочений переказ) кіносценарію.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор Моісєєнко

Лауреат державних та міжнародних літературно-мистецьких премій. Поет, прозаїк, кіносценарист і журналіст, член Національної спілки письменників України. Народився у 1962роціу м.Кривий Ріг. Строкову службу проходив в Афганістані, у батальйоні загиблого Поета-героя «Аіста» (О. І. Стовби). Критики, відзначаючи стилістичну подібність віршів «Аіста» та Моісєєнка, вбачають ознаки наслідування Ігорем літературного Дару і Хреста вбитого війною талановитого Поета. Результатом такого духовного зв’язку двох літераторів стали надзвичайно вражаючі своїм трагізмом вірші; кіносценарії, визнані кращими за все, що було на екрані про афганську війну, і неймовірно захоплюючий роман, який визнавався кращим антивоєнним твором в СНД, за який автору в 2010 році присвоєно звання першого лауреата літературно-мистецької премії імені Богдана Хмельницького. В 2015 році, за плідну літературну та громадську діяльність у справі побудови суспільства життєдайної духовності та моралі, - звання лауреата міжнародної літературно-мистецької премії імені М.В.Гоголя «Тріумф».

Автору випало у палаючому пеклі Афганістану, нав’язаному українцям кремлівськими бонзами, пройти по межі, що розділяє життя і смерть. Але всупереч тяжким фізичним і душевним травмам колишній воїн став справжнім українським патріотом і виносив у своєму серці філософську доктрину, яка вперше сформулювала і емпірично обґрунтувала дієву Українську національну Ідею. Ігор Моісєєнко не просто розробив концепцію стратегічного розвитку української нації, але й вказав конкретні віхи на шляху її реалізації та очікувану уже в недалекому майбутньому віддачу в усіх сферах суспільного життя нашого народу. Автор «Ідеї гармонії…» пропонує шляхом внесення Української національної Ідеї в Конституцію України та утвердження її окремим Законом у стислі строки сприяти тому, аби кожен українець, кожен громадянин України іншої національності відчув її благотворний вплив. Вочевидь ця книга постає найважливішим твором, на який надихає Господь одного з найобдарованіших літераторів України. 

Новости сайта

Syndicate content
Ключевые слова